Fashion Princess Hair Designer

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Version 1.0.5
  • Dil İngilizce
  • Firma 6677g.com
Fashion Princess Hair Designer oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kızlarınızın güzel bir kız üzerinden bütün çılgın fikirlerini denemesini ve çok eğlenceli zaman geçirerek mutlu olmasını sa

Fashion Princess Hair Designer oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kızlarınızın güzel bir kız üzerinden bütün çılgın fikirlerini denemesini ve çok eğlenceli zaman geçirerek mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Fashion Princess Hair Designer oyununda kızlarınız sıra dışı bir partiye katılacak olan güzel bir kıza çılgın bir tarz yaratarak onu partinin en dikkat çekici kızı yapmaya çalışacak. Ona ilk olarak çılgın bir saç modeli tasarlayacak. Rengarenk saçlar, çılgın saç tasarımı modelleri uygulayarak ona bambaşka bir hava katacak.

Sonra da makyaj menüsüne geçerek ona rengarenk ve birbirinden güzel makyaj malzemelerini kullanarak hayal gücünde oluşturduğu birbirinden güzel makyaj tasarımları uygulayacak. Son olarak ona gözlük, toka ve flar modellerinden en çok beğendiklerini birbiri ile uyumlu bir şekilde kombine ederek uygulayacak ve onu partinin en çılgın tarzlı kızı olmasını sağlayacaklar. Aynı zamanda da çok eğlenceli zaman geçirecekler.

Fashion Princess Hair Designer indir